امکانات دبیرستان
 
سايت کامپيوتر

سایت کامپیوتری این واحد آموزشی مجهز به 28 سيستم کامپیوتر جدید با تمامی امکانات از جمله ويدئو پروژوکتور،پرده و نرم افزارهاي آموزشي است. تمامي دانش آموزان داراي کاربري و کلمه عبور اختصاصي هستند.
                    
        


 

 
حضور و غياب سيستمي

 
کتابخانه :

کتابخانه

این واحد آموزشی که از امکانات کتابخانه دیجیتال و کتب مرجع برخوردار است داراي 10 سيستم کامپیوتر در محیطی آرام امکان مطالعه ، تحقیق و پژوهش برای دانش آموزان ،اوليا و همکاران را فراهم نموده است که با عضو گیری از ابتدای سال تحصیلی آماده ارائه خدمات می باشد.
           

 
 
بوفه الکترونيک :

      

 
اتاق انتظار ولي

 
سالن ورزش

 سالن ورزشی سرپوشیده دبیرستان ندای سیدالشهدا با مساحتی افزون بر 450 متر مربع فضای مناسبی را جهت انجام فعالیت های ورزشی برای دانش آموزان و همکاران مهیا نموده است. فضای مجزای رختکن و سرویس بهداشتی تعبیه شده است و وسایل ورزشی مورد نیاز ایروبیک و سایر ورزش های آموزشگاهی در اختیار علاقه مندان می باشد.

                          

                            

 
نمازخانه :

نمازخانه دبیرستان دخترانه غیر دولتی ندای سیدالشهداء فضایی فرح بخش و مطبوع را برای دانش آموزان به همراه دارد. نمازخانه ای مجهز به سیستم صوتی، وضو خانه ای اختصاصی، چادر نماز به تعداد دانش آموزان که همه در جهت بالا بردن انگیزه بیشتر آنان تدارک دیده شده تا در فضایی معنوی و با آرامش قرار گیرند. هر روز نماز جماعت با حضور امام جماعت و تمامی دانش آموزان و همکاران برگزار می شود و برنامه های مختلف معنوی هم در خلال نماز جماعت در راستای آگاهی به دانش آموزان در زمینه های مختلف اخلاقی،فرهنگی،مذهبی و...کمک می کند با امید به اینکه دانش آموزان عزیز هر چه بیشتر به این فریضه مهم و عبادی توجه کنند.


                    
          

 
کتابخانه ديجيتال

 
کلاس هاي درسي هوشمند

      

 
سالن امتحانات

         

 
آزمايشگاه ها:

آزمايشگاه زيست:
آزمایشگاه مجهز این واحد آموزشی با بهره مندی از بهترین تجهیزات و امکانات آزمایشگاهی و مواد اولیه مورد نیاز دانش آموزان و بهره گیری از اساتید مجرب با عنایت خاص به علوم کاربردی و تلفیق علم و عمل در جهت ارتقاء سطح علمی دانش آموزان و انجام آزمایش های طرح شده در کتاب های درسی آماده ارائه خدمات می باشد و انتظار می رود دانش آموزان عزیز با حداکثر استفاده از امکانات مذکور و حضور فعال در مسابقات آزمایشگاهی نتایج درخشانی کسب نمایند.
وسایل آزمایشگاهی شامل مولاژها، میکروسکوپ، وسایل مورد نیاز تشریح حیوانات آزمایشگاهی، مواد اولیه برش های مولکولی و سلولی در اختیار دانش آموزان عزیز می باشد.

                           


آزمايشگاه شيمي:

آزمایشگاه شیمی این واحد آموزشی که با تجهیزات جدید و مواد اولیه شیمیایی مورد نیاز و 3 میز کار برای انجام کلیه آزمایش های مرتبط با درس شیمی در اختیار دانش آموزان عزیز می باشد افتخار دارد تا با بهره مندی از اساتید مجرب و تدوین دستور کار های متناسب با سر فصل های آموزشی زمینه را برای حضور فعال دانش آموزان در عرصه های تحقیقاتی و کاربردی علم شیمی فراهم آورد.مواد شیمیایی برای تحقیقات نتایج درسی و مراحل بالاتری مانندجشنواره خوارزمی، المپیاد شیمی و مسابقات آزمایشگاهی در دسترس دانش آموزان می باشد. انواع سولفات هاو نیترات ها،اسیدها،بازها و معرف ها و شناساگرها، دستگاه های مختلف ph متر ،کالری متر، آون حرارتی، انواع ترازوهای دیجیتال برای انجام انواع آزمایش های فردی و گروهی تعبیه شده است استفاده از عینک های محافظ، دستکش و ماسک، هود مواد (برای انجام آزمایشات بودار و سمی) و سایر شرایط ایمنی فرضیه را برای بهره مندی دانش آموزان مهیا نموده است.


                  
          

آزمايشگاه فيزيک:
کیت های آموزشی و تجهیزات و ابزار مورد نیاز آزمایشگاه فیزیک که منطبق با نیاز سنجی و ضرورت توجه به علوم کاربردی و ارتباط موثر آن با علوم پایه می باشد عرصه جدیدی در انجام فعالیت های ازمایشگاهی در اختیار دانش آموزان و اساتید علم فیزیک قرار داده است تا با بهره گیری از این امکانات به تعمیق آموخته ها بپردازند و در رقابت های جشنواره خوارزمی نتایج مطلوبی را به دست آورند.
در این آزمایشگاه سعی شده است کلیه لوازم لازم جهت بررسی و شاهد عینی تمامی مطالب تدوین شده در کتاب های درسی پایه های مختلف فراهم شده باشد تا دانش آموزان از نزدیک با کار تمامی دستگاهها همچون انواع دستگاههای حرارتی،الکتریکی و مکانیکی(مانند واندوگراف،کالری متر،انبساط های طولی و حجمی،اندازه گیری شتاب گرانش زمین،سطح شیب دار،آونگهای الکتریکی و...)مشاهده نموده و با نحوه کارو اندازه گیری یکاهای مختلف از نزدیک آشنا شوند تا فهم مدارک و از طریق شواهد عینی باعث بالاتر بردن سطح کیفی یافته ها ی محفوظ شده در فکر و ذهن آنها گردد.


                          


 
سالن غذاخوري :

         

 
سالن کنفرانس

     

 
آلاچيق :

در دبیرستان غیر دولتی ندای سیدالشهداء سعی بر این است تا دانش آموزان در محیطی متفاوت و زیبا اوقات خود را به بهترین نحو بگذرانند در این راستا فضای حیاط مدرسه شکلی متفاوت به خود گرفته و با وجود آلاچیق در میان حیاطی پر از درختان سرسبز محیطی همچون یک بوستان را تداعی میکند.تا دانش آموزان با روحیه بهتر در کلاس های خود حاضر باشند .
به امید اینکه دانش آموزان با استفاده بهینه از این امکانات بهترین نتیجه ها را از آن خود کنند.